FERROLİ SERVİS HİZMETLERİ;

Ferroli servis hizmeti bünyesinde sadece ferroli marka cihazlarınıza müdahale eden uzman teknikerler çalıştırmakta. Teknikerlerimizin her biri alanında uzman en az 5 yıl deneyime sahiptir, servis personelimiz belirli periyodlarda değişen teknolojiye ayak uydurarak eğitime tabi tutulur. Ferroli servis hizmeti hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere hizmet verebilmek için sürekli olarak çağrı merkezimizle iletişim halindedir. Servis talebiniz sistemimize düştüğü anda, çağrı çözüm merkezi size en yakın servis ekibini hizmete sunar. Servis ekibinin müsait olması durumunda gün içinde servis talebinize cevap alabilirsiniz, aksi durumlarda bu süre kesinlikle 24 saati geçmemektedir.

Tasarruf tedbirlerinin her geçen gün önem kazanması doğrultusunda ferroli servisi olarak birçok yeniliklere imza attık . Bu tedbirler doğrultusunda personelimizi bilgilendirdik ve ferroli marka cihazlarınızın daha verimli kullanması açısından neler yapmanız gerektiğini bir bir anlattık.

Firmamız Servis politikamız gereği tüm müşterilerine aynı özen ve ilgiyi göstermektedir. Servis kaydınız oluşturulduktan sonra 2015 yılı itibari ile aynı gün servis hizmeti vermeye odaklandık. Tüm personelimizi bu konuda bilgilendirdik. Akşam çalışan Kullanıcılarımız için Saat 19:00 dan sonra nöbetçi ekipler okuşturduk. Hafta sonları dahil Ferroli servisi olarak 7x24 servis anlayışı ile çalışmayı hedef edindik.

İletişim adresleri

+90 532 423 6167

WhatsApp Destek

+90 212 550 66 44

gündüz iletişim merkezi gün içinde arayabilirsiniz.

+90 212 550 99 33

çalışan veya zamanı olmayan müşterilerimize gece servis hattı.

+90 532 423 6167

mobil destek hattından servis güzergahlarını öğrenebilirsiniz.